Anistonei piedāvāti $ 20 miljoni par filmēšanos „The Break Up” 2. daļā
Dženiferai Anistonei (Jennifer Aniston) piedāvāti 20 miljoni ASV dolāru par filmēšanos filmas „The Brak Up” nākamajā daļā kopā ar Vinsu Vonu (Vince Vaughn), ar kuru viņai pēc filmas pirmās daļas izveidojās romantiskas attiecības.

Abonē paparacci.lv izmantojot mobilo tālruni (sms LMT, Okarte, Amigo, Tele2, Zelta Zivtiņa, kā arī Bite un Bites priekšapmaksas kartes) vai Paypal.
Lai norēķinātos ar Paypal, jums portālā paparacci.lv jāreģistrējas. Tas prasa tikai divas minūtes. Reģistrēties varat šeit
Abonē paparacci.lv tikai par 1.99€ uz divām nedēļām
60 + šokējoši un skandalozi pasaules un pašmāju slavenību raksti ik mēnesi
Vairāk kā 1000 arhīva ierakstu ar slavenību skandāliem un intrigām
Vairāk kā 500 skandalozu slavenību video ar pikantām un erotiskām ainām
Portāls paparacci.lv ir paredzēts tikai pilngadīgām personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.
Uzmanību! Ja ar saņemto kodu vai reģistrēto lietotājvārdu jums neizdodas ielogoties (piekļūt paparacci.lv galerijām, rakstiem, bildēm), tad mēģiniet atkārtot ielogošanos no cita interneta pārlūka: Google Hrome, Opera, Mozilla, Internet Explorer u.c. Atkārtotu problēmu gadījumā rakstiet support@paparacci.lv